Pracownicy z Ukrainy

Hotelowe Opowieści  > Praca, Usługi >  Pracownicy z Ukrainy
Pracownicy z Ukrainy
| | 0 Comments

Pracownicy z Ukrainy: jeżeli jesteś obcokrajowcem i chciałbyś pracować w Polsce lub rozpocząć własną działalność gospodarczą, nasza agencja pracy https://apsprofit.pl przygotuje całą niezbędną dokumentację, a także przeprowadzi Cię przez cały proces uzyskiwania zezwoleń na pobyt i pracę.

Pracownicy z Ukrainy – dla nich przygotowaliśmy porady prawne dotyczące procesu uzyskania tytułu pobytowego, pomagamy znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie w oparciu o ich sytuację. Omówimy z Tobą również wszystkie kluczowe formalności i kwestie organizacyjne. Nasza agencja pracy przygotuje i pomoże wypełnić wszystkie dokumenty wymagane do wydania karty czasowego lub stałego pobytu.

Nowe przepisy regulujące zatrudnienie pracowników z Ukrainy

Obecnie podczas konfliktu zbrojnego w Ukrainie, wiele osób przekracza granice naszego kraju w poszukiwaniu schronienia. Ustawa regulująca legalność pobytu w Polsce z marca 2022 roku, jasno mówi o tym, jakie czynności muszą zostać wykonane przez Ukraińców, którzy przybyli do RP od 24 lutego 2022 roku.

Aby potwierdzić legalność przebywania na terytorium Polski obywatele tego kraju muszą posiadać stempel polskiej Straży Granicznej w paszporcie bądź innym dokumencie podróży. Ten stempel jest potwierdzeniem legalnego przekroczenia granicy. Dzięki temu pracownicy z Ukrainy mogą zostać legalne zatrudnieni. Nie trzeba poszukiwać miejsca pracy na własną rękę, warto skorzystać z oferty naszej agencji zatrudnienia i podjąć pracę w swoim zawodzie lub przyuczyć się do wykonywania innej pracy.

Każdy Ukrainiec który znalazł się w Polsce w związku z wojną toczącą się w jego kraju lub dysponuje Kartą Polaka i przybył do RP z tego powodu, a jego wjazd nie jest zarejestrowany przez Straż Graniczną, ma możliwość złożenia wniosku o nadanie Pesel, ale ni później niż 60 dni od dnia przekroczenia granicy naszego kraju. To pozwoli uzyskać potwierdzenie legalności pobytu.

Agencja pracy dla pracowników z Ukrainy

Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę w zakresie zatrudniania pracowników z Ukrainy https://apsprofit.pl/dla-pracodawcy/pracownicy-z-ukrainy/, dzięki czemu uzyskanie zezwolenia na pracę, niezależnie od jego rodzaju, będzie dla nas łatwe i szybkie. Po otrzymaniu oryginalnej wersji zezwolenia na pracę złożymy pełen pakiet dokumentów do wskazanego organu w celu uzyskania wizy. Po otrzymaniu wskazanego dokumentu jego właściciel może przebywać i pracować w Polsce przez cały rok. Jeśli chcesz, aby wszystkie formalności związane z uzyskaniem zezwolenia na pracę zostały załatwione sprawnie skontaktuj się z naszą agencją pracy dla Ukraińców.

W wielu przypadkach cudzoziemcom trudno jest wypełnić odpowiednie dokumenty i wnioski. Bariera językowa to nie jedyny problem. Innym często jest ograniczona znajomość polskich norm prawnych, co może być problematyczne przy organizacji pobytu i pracy w Polsce. Przygotowując wnioski i dokumenty ważne jest, aby spełnić wszystkie istotne wymogi formalne, przedstawić je właściwej osobie i zrobić to w wyznaczonym terminie. Dzięki wsparciu naszej agencji pracy zmniejszysz ryzyko spóźnienia i nieprzewidzianych sytuacji.

Co ważniejsze, nadal będziesz obserwować cały proces uzyskiwania pozwolenia na każdym etapie procedury. Przygotujemy dla Ciebie poprawnie wypełnione formularze, dostarczymy komplet kluczowych dokumentów i dołożymy wszelkich starań, aby Twój wniosek został przyjęty. W procesie przygotowania dokumentacji zawsze możesz skonsultować z nami samą sytuację, a także dalsze kroki, które należy podjąć. Jeśli chciałbyś skorzystać z tej formy wsparcia, wystarczy, że skontaktujesz się z nami, omówimy wszystkie szczegóły i zaplanujemy dalsze działania. Zapraszamy do kontaktu!

Nasi specjaliści doradzają pracownikom z Ukrainy w każdej wyjątkowej sytuacji

Nasi fachowcy od zatrudniania pracowników z Ukrainy są do dyspozycji przez cały okres współpracy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące dokumentacji, kwestii prawno-administracyjnych lub samej usługi, z przyjemnością Ci pomożemy. Przetłumaczymy kluczowe informacje na Twój język i dostosujemy je do Twojej konkretnej sytuacji i możliwości.

Pracownicy z Ukrainy
Pracownicy z Ukrainy

Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Ponadto jesteśmy świadomi wszelkich zmian i uzupełnień związanych z prawodawstwem. Wypracowaliśmy podejścia i rozwiązania, które dają satysfakcjonujące rezultaty. Dzięki temu nasze porady i konsultacje staną się dla Ciebie źródłem cennej, unikalnej wiedzy. Znacznie ułatwią Ci zrozumienie pewnych zjawisk, a także zaplanują dalsze kroki i działania. Informujemy, że nasze usługi doradcze wykraczają daleko poza temat zatrudnienia. Poniżej przedstawiamy wszystkie obszary objęte naszymi usługami doradczymi.

Zakres naszych konsultacji:

  • Pobyt cudzoziemca w Polsce.
  • Przyjazd i pobyt członków rodziny cudzoziemca w Polsce.
  • Małżeństwo z obywatelem polskim.
  • Zatrudnienie pracownika z Ukrainy w Polsce.
  • Rejestracja firmy przez obcokrajowców.
  • Podatki w Polsce.
  • Studia w Polsce dla obcokrajowców.
  • Opieka zdrowotna.
  • Zakwaterowanie i pobyt długoterminowy.

Oczywiście to nie jedyne tematy, które można poruszyć podczas konsultacji z pracownikiem naszej agencji pracy dla pracowników z Ukrainy. Jeśli masz inne pytania lub nie znajdziesz interesującego Cię tematu, skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z naszą agencją dla pracowników z Ukrainy?

Jesteśmy agencją pracy dla pracowników z Ukrainy, która pomaga w nawiązywaniu relacji między pracownikami a firmami. Wierzymy, że indywidualne i uczciwe podejście do obu stron jest kluczem do sukcesu. Tylko wtedy współpracę można uznać za udaną. Rozumiemy potrzeby obu stron i stojące przed nimi wyzwania. Wiemy, że każda firma i każdy pracownik może mieć inne cele, możliwości i oczekiwania. Dlatego chcemy im wszystkim pomóc. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość współpracy, konkurencyjne warunki oraz szybką realizację zamówień.