Profesjonalna przeprowadzka w Warszawie

Hotelowe Opowieści  > Transport, Usługi >  Profesjonalna przeprowadzka w Warszawie
Profesjonalna przeprowadzka w Warszawie
| | 0 Comments

Profesjonalna przeprowadzka w Warszawie: faza organizacyjna relokacji polega na uwzględnieniu wszystkich drobnych szczegółów, które ułatwiają procedurę, ponieważ w tym przypadku będziesz mógł przenieść swój biznes w krótkim czasie i po najniższych kosztach. ważny! Jeśli przeprowadzka jest źle zorganizowana, praca firmy może zostać sparaliżowana na kilka dni.

Jak przenieść firmę, czyli skuteczna relokacja w Warszawie

Stwórz plan terenu dla swojej obecnej firmy, zaznaczając dostępne miejsca pracy i związane z nimi meble. Teraz trzeba przygotować plan nowej lokalizacji oraz ustalić rozmieszczenie stołów, szafek i innego wyposażenia. Ważna jest wielkość nowej firmy, lokalizacja otworów drzwiowych i okiennych oraz wielkość mebli. Gniazda elektryczne urządzeń biurowych należy wcześniej sprawdzić, ich liczba powinna być odpowiednia i powinny być umieszczone w miejscu dogodnym do podłączenia.

Decydując się na przeprowadzkę, określ wielkość transportu i wybierz odpowiedni pojazd. Jeśli obie firmy nie są zbyt daleko od siebie, aby wszystko zmieścić w małym samochodzie, możliwe są dwie podróże. Jeśli potrzebujesz zrobić cztery lub więcej, najlepiej użyć kilku samochodów. Jeśli planujesz przemieszczać się po Warszawie na duże odległości lub ryzykujesz złapanie się w korkach, lepiej zamówić samochód o zwiększonej ładowności, ponieważ koszt przewozu towaru pojazdem o kubaturze 30 metrów sześciennych wyniesie więcej niż cztery autobusy Niski.

Profesjonalna przeprowadzka w Warszawie

Skorzystaj z naszych usług przeprowadzkowych w Warszawie, gdy zastanawiasz się, jak szybko przenieść swój biznes. Posiadamy doświadczonych ładowaczy, których ilość zawsze odpowiada zakresowi prac. Jeżeli Twoja firma posiada sejfy lub inne duże lub ciężkie przedmioty, będziesz musiał skorzystać z pomocy bardzo doświadczonego personelu naszej firmy. Ładowacz może nie tylko zabrać mienie firmowe i umieścić je na samochodzie, ale może również usunąć meble ze starego pokoju i zmontować je w nowym miejscu.

Upewnij się, że pakujesz poprawnie:

  • Przygotuj pudła dla pracowników do pakowania rzeczy osobistych.
  • Spakuj teczki z plikami w pudła i nie zapomnij ich oznaczyć, pouczając szafki według wcześniej przygotowanego planu.
  • Sprzęt biurowy należy odłączyć i zapakować w odpowiednie pudełko, monitory owinąć folią bąbelkową, a kable starannie ułożyć i oznakować samym sprzętem.
  • Otwarty karton do transportu żywych roślin (jeśli takie posiadasz w swoim biurze) (jeżeli na dworze jest zimno najlepiej osobny samochód).

Kolejne kroki w warszawskiej relokacji korporacyjnej

Po złożeniu i zapakowaniu wszystkiego i wyposażenia biurowego będziesz musiał zdemontować meble firmowe. Ze względu na ryzyko uszkodzenia szafek i stołów podczas transportu na duże odległości, nie tylko demontaż, ale również odpowiednie pakowanie. W przypadku tego samego typu standardowych mebli elementy (m.in. blaty, półki, boki szafek i stołów itp.) można ustawiać pionowo, w tej formie zajmują najmniej miejsca. Jeśli wysyłasz meble niezmontowane, nie zapomnij wyjąć ich z półek i szuflad oraz zdjąć szklane drzwi. Konieczne będzie zdjęcie okuć z normalnych drzwi i mocne przymocowanie drzwi taśmą.

Profesjonalna przeprowadzka w Warszawie
Profesjonalna przeprowadzka w Warszawie

Zwróć uwagę na jakość opakowania mebli, zadaniem materiału opakowaniowego jest ochrona go przed wilgocią, kurzem i przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Gładkie, polerowane powierzchnie można zabezpieczyć tekturą falistą i folią stretch. Nie zapomnij pokryć folią stretch niezmontowanych mebli (szafki i tapicerki) oraz ułożonych w stos elementów mebli.

Krzesła biurowe należy układać w stos lub składać parami (tj. postawić jedno krzesło na drugim, nogami do góry), a następnie owinąć folią stretch. Zrób to samo z krzesłem komputerowym. Zwróć uwagę na oznakowanie paczek: jeśli masz na nich konkretne oznaczenia zgodnie z planem dla Twojego nowego biura, ładowacze z Warszawy będą mogli przenieść je do bezpośredniego montażu podczas rozładunku mebli, co zaoszczędzi czas i uniknie nieporozumień .

Decydując się na przeprowadzkę pamiętaj, że kompetentna organizacja pozwoli Ci przenieść się do Warszawy w ciągu kilku godzin. Jeśli wydarzenia te zaplanowano na weekend, firma od poniedziałku będzie działać normalnie. Powierzając przeprowadzkę profesjonaliście, możesz oszczędzić sobie zmartwień i niepotrzebnych bólów głowy. Wszystkie powyższe prace mogą wykonać nasi pracownicy.

Jak przenieść biznes bez utraty ważnych dokumentów?

W większości przypadków transport mebli biurowych, komputerów i sprzętu biurowego nie stanowi problemu, ale nie dotyczy to dokumentów, zwłaszcza jeśli Twoja firma ma wiele działów. Dokumenty muszą być starannie uporządkowane i skategoryzowane, ponieważ można je nazwać sercem każdej firmy. Oznacza to, że aby uniknąć zamieszania podczas przeprowadzki w Warszawie, warto opracować przejrzysty system przekazywania dokumentów biznesowych i kontrolowania sytuacji. Nie zaleca się noszenia dokumentów w szafie, ponieważ znacznie zwiększy to wagę mebla, a po drugie może się on przemieszczać podczas załadunku i rozładunku.

Zapakuj je ostrożnie, aby uniknąć utraty lub uszkodzenia plików podczas przenoszenia. Do tego idealnie sprawdzą się pudełka wykonane z grubej, wielowarstwowej tektury. Upewnij się, że pudełka są starannie zapieczętowane, aby uniknąć ich otwarcia lub uszkodzenia podczas przenoszenia i transportu. Możesz zabezpieczyć swoje dokumenty przed zamoczeniem podczas noszenia, dodatkowo zabezpiecz je folią stretch. Przepływ plików w firmie jest duży, najlepiej skorzystać z usługi ładowniczej naszej warszawskiej firmy przeprowadzkowej.

Krasnal Przeprowadzki
Aleja Wiśniowa 36a
53-137 Wrocław
536 284 408
www.przeprowadzki-wroclaw-24.pl
LIDERPAK przeprowadzki
ul. Siennicka 25B
80-758 Gdańsk
511 835 132
www.liderpak.pl