Jak stworzyć plac zabaw pod dachem?

Hotelowe Opowieści  > Budownictwo, Dziecko >  Jak stworzyć plac zabaw pod dachem?
Jak stworzyć plac zabaw pod dachem
| | 0 Comments

Jak stworzyć plac zabaw pod dachem? Budowa krytej przestrzeni do zabawy jest ekscytującym przedsięwzięciem. Istnieje wiele sposobów, aby kryty plac zabaw stał się opłacalny. Jako centrum rozrywki rodzinnej, można zapewnić bardzo potrzebną rekreację i zabawę dla lokalnej społeczności.

Marże zysku i zwroty z krytego placu zabaw różnią się w zależności od lokalizacji, modelu biznesowego i kosztów ogólnych. Niektóre firmy używają rodzinnego centrum rozrywki jako głównego źródła dochodów. Dla innych firm, takich jak centra handlowe i sklepy detaliczne, kryty plac zabaw jest atrakcją, która przyciąga rodziny na zakupy. W tych przypadkach, plac zabaw przynosi więcej ruchu i przychodów do firmy.

Badanie rynku

Koszty ogólne są również ważnym czynnikiem w zysku i sukcesie. Jeśli planujesz wynająć powierzchnię, umowa najmu, którą podpiszesz, będzie miała duży wpływ na zysk. Duży budynek będzie kosztować więcej, a zwiększona przestrzeń pozwala budować więcej atrakcji i przyjmować więcej rodzin w tym samym czasie. Dzięki większej przestrzeni można również wynajmować pokoje na przyjęcia urodzinowe lub zajęcia tematyczne. Wynajem komercyjny kosztuje więcej w obszarach o większej widoczności. Rodziny zazwyczaj znajdują kryte place zabaw za pośrednictwem badań internetowych. Rozpoczynając planowanie krytego placu zabaw, zbadaj swój lokalny rynek, aby móc określić koszty działalności w Twojej okolicy. Jeśli chodzi o nowe biznesy, ciężka praca i kreatywność to kombinacja nie do pobicia. Biznes związany z krytymi placami zabaw i urządzenia na plac zabaw jest unikalną branżą, z wieloma możliwościami zwiększenia marży zysku.

Sposoby na sukces

Jak stworzyć plac zabaw pod dachem
Jak stworzyć plac zabaw pod dachem?

Dla rodzinnego centrum rozrywki, godziny pracy mogą być ściśle związane z harmonogramami szkolnymi. Weekendy i przerwy to najbardziej dochodowe okresy w roku. Ale jako właściciel firmy, płacisz czynsz i inne koszty ogólne przez cały rok. Dlatego znalezienie sposobu na otwarcie obiektu i zachęcenie ludzi do wejścia do niego poza godzinami szczytu może sprawić, że biznes będzie bardziej opłacalny. Oto kilka pomysłów, które możesz wypróbować: oferuj zabawne zajęcia dla dorosłych, takie jak poranne lub wieczorne zajęcia fitness, otwórz swoje drzwi dla lokalnych firm, organizując w dni powszednie niestandardowe imprezy integracyjne. Większość rodziców wybiera, co robić w weekendy poprzez wyszukiwanie informacji w Internecie. Twoja strona internetowa i reklama online jest głównym sposobem dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów. Najlepiej jest budować obecność w mediach społecznościowych i zachęcać rodziny do angażowania się w swoje grupy społeczne poprzez zamieszczanie zdjęć z kreatywnymi hashtagami i zdjęciami. Przyciągający wzrok, kolorowy sprzęt tworzy świetne zdjęcia na Instagramie i Facebooku. Kiedy rodzic opublikuje zdjęcie dzieci korzystających z Twojego placu zabaw i zabawek, jego znajomi zobaczą korzyści płynące z odwiedzenia Twojego biznesu.

Oferta godna uwagi:

Biznes pełen korzyści

Najlepiej jest budować lojalność klientów i wydłużać czas, jaki goście spędzają w Twoim biznesie. Nowy, innowacyjny sprzęt zapewni dzieciom rozrywkę na dłużej. Zbudowane na zamówienie obiekty i nowe dodatki tworzą jedyną w swoim rodzaju atrakcję. Stworzenie przestrzeni, która zachęca do powrotu, wymaga również wspaniałych łazienek, powierzchni handlowych i miejsc odprawy. Powinny one mieć przemyślany ciąg komunikacyjny i wyglądać atrakcyjnie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Najlepiej jest pracować z projektantem, który ma doświadczenie w branży rozrywkowej. Wielkie wydarzenie urodzinowe może być siłą napędową firmy. Pakiet pełen kreatywnych działań może skusić rodzinę, aby wydać trochę więcej. Zaoferuj kilka różnych pakietów dla większej różnorodności i kilka opcji deluxe dla większych przychodów. Sprzedaż żywności w Twoim biznesie może znacznie zwiększyć Twoje zyski. Chociaż będziesz musiał zainwestować więcej pieniędzy i uzyskać kilka dodatkowych licencji, aby sprzedawać żywność na swojej posesji, jedzenie może być świetnym dodatkiem do Twojego biznesu. Goście zostaną dłużej, gdyż będą mogli zjeść pyszne jedzenie, a Ty zyskasz kolejne źródło przychodów dla swojej firmy.

Opieka nad dziećmi

Opieka dzienna to dla wielu rodzin spora inwestycja. Kryty plac zabaw może wyróżnić Twoje centrum opieki dziennej i sprawić, że Twoje usługi będą warte zachodu. Rodzice postrzegają wyposażenie placu zabaw jako korzystne, ponieważ pomaga ono w rozwoju dziecka i umiejętności społecznych. Kryte place zabaw dają dzieciom ćwiczenia i pomagają nadaktywnym dzieciom pozbyć się energii, jednocześnie pomagając im się rozwijać. Dzięki wyposażeniu wewnętrznemu możesz zaoferować zabawę każdego dnia, niezależnie od pogody. Sprawisz, że praca Twojego personelu będzie łatwiejsza do wykonania, a rodzice i dzieci będą chętnie wracać każdego dnia. Wiele czynników wpływa na dochody centrum zabaw w pomieszczeniach zamkniętych. Numer jeden na liście jest to, ilu klientów obsługujesz, i jak często. Im więcej masz stałych klientów, tym większa jest szansa na osiągnięcie dużych zysków. Stali klienci bardzo często przyprowadzają nowych klientów.